• Stand van zaken DOSKO 1 zondag seizoen 20-21 op 2 mei. Ook Achraf Laabich blijft DOSKO trouw.

  2 mei 2020
 • Ondanks de coronacrisis is de Technisch Commissie druk bezig om de selectie voor volgend seizoen verder vorm te geven. Ook zij hebben de afgelopen weken kennis gemaakt met alle nieuwe vormen van beeldbellen en gesprekken op 1,5 meter afstand. Dit betekent ook dat er goed nieuws is.

  Vanmiddag heeft Achraf Laabich bekend gemaakt dat ook hij het komend seizoen bij DOSKO blijft.

  Na Sander Remery, op dit moment spelend bij MOC'17, komt volgend seizoen ook Jari Rommens de selectie versterken. Jari is geen onbekende voor ons. Twee jaar geleden is Jari van de jeugd van NAC naar DOSKO gekomen en na wat blessureleed pakte de snelle en technische Jari de draad als rechtsvoor goed op. In de winterstop is Jari in Belgiƫ gaan spelen en afgelopen seizoen bij RBC.

  De selectie bestaat op dit moment uit: Marvin Bedaf, Bart en Rob Dietvorst, Mag Geers, Ahmed Ismail, Salah Jaddi, William Koelewijn, Brian Kruf, Achraf Laabich, Marouan Moukouh, Nick Nuytemans, Alper Ozturk, Sander Remery, Jari Rommens en Dennis Uijl.

  De Technische Commissie is nog in gesprek met Brian den Elzen, Guido de Kleer en Lotfi Salhi.

  Max Heijnen vertrekt naar Halsteren Zat en Souffiane El Ouazzani naar Goes.