• DOSKO 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Adams, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Brugmans, RuudOverige staf
    Daane, JohanOverige stafTeammanager
    Nispen, Geert vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergmans, RickyTeamspeler
    Borght, Rik van derTeamspeler
    Cornel, TimTeamspeler
    Derwort, NikaiTeamspeler
    Dierink, MartTeamspeler
    Lare, Max vanTeamspeler
    Niemantsverdriet, RoyTeamspeler
    Rijn, Daan VanTeamspeler
    Sambo, Darwin D,DTeamspeler
    Schuurbiers, NickTeamspeler
    Vaalen, Yvo vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. AFGELASTRoosendaal 2 - DOSKO 2Sportpark Hulsdonk
    1 nov. AFGELASTDOSKO 2 - Gilze 2Sportpark Meilust
    8 nov. AFGELASTDubbeldam 2 - DOSKO 2Sportpark Schenkeldijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.DOSKO 2 - Rood-Wit W 2
    13 okt.Steen 2 - DOSKO 2
    11 okt.WSC 2 - DOSKO 23 - 1
    10 okt.DOSKO JO10-1 - FC Bergen JO10-17 - 5
  • Poulestanden DOSKO 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 23300163139
    2Rijen 2311111474
    3ODIO 23102313-103
    4Roosendaal 43012212-101

    Poulestanden DOSKO 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC 24310169710
    2Beek Vooruit 2430117989
    3Dubbeldam 232107527
    4Unitas'30 2421112577
    5Gilze 232019456
    6Moerse Boys 2320111746
    7R.K.S.V. Groen Wit 232017706
    8VOAB 242021213-16
    9RCD 241121116-54
    10WSC 24112916-74
    11DOSKO 24103611-53
    12Rood-Wit W 2201134-11
    13Roosendaal 24013814-61
    14Madese Boys 24013311-81

    Poulestanden DOSKO 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 211006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 211007253
    3Yerseke 211006153
    4Nemelaer 211005053
    5Unitas'30 211006243
    6Hardinxveld 211005143
    7GRC-14 211004133
    8Haarsteeg 211004223
    9Walcheren 211004223
    10Geldrop 211002023
    11RKDVC 511002113
    12Brabantia 300000000
    13Dommelen 200000000
    14DOSKO 200000000
    15Dubbeldam 200000000
    16GJS 200000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    18Heerjansdam 200000000
    19Nieuw Lekkerland 200000000
    20Oranje Wit 200000000
    21VV Papendrecht 200000000
    22RCS 200000000
    23RKDVC 400000000
    24Roosendaal 300000000
    25Sliedrecht 300000000
    26SSC'55 200000000
    27Steen 200000000
    28Steenbergen 200000000
    29SVSSS 200000000
    30Terneuzense Boys 300000000
    31WHS 200000000
    32Wilhelmina'26 200000000
    33Zundert 300000000
    34De Zwerver 200000000
    35Uno Animo 2100112-10
    36Den Dungen 2100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2100102-20
    39HSSC'61 2100114-30
    40VOAB 2100126-40
    41Streefkerk 2100115-40
    42Kozakken Boys 2100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2100116-50
    44Helvoirt 2100105-50
    45Irene'58 2100106-60