• DOSKO 5

  • DOSKO 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brugmans, RuudOverige stafTeammanager
    Gundogan, MiktatTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gundogan, MiktatOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arslan, OguzhanTeamspeler
    Gundogan, MiktatTeamspeler
    Ionut Alexandru, CorutTeamspeler
    Kayhan, HasanTeamspeler
    Koçoğlu, Gökmen GTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 10:00SC Kruisland 3 - DOSKO 5Sportpark 't Hoogje
    26 feb. 11:00DOSKO 5 - Nieuw Borgvliet 7Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Oranje-Blauw'14 3 - DOSKO 51 - 6
    24 jan.sv DOSKO 1 - RBC 13 - 4
    17 jan.DOSKO 1 - rksv Roosendaal 13 - 2
  • Poulestanden DOSKO 5 ( 6e klasse 603 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Moerstraten 11081149143525
    2DOSKO 51180360213924
    3SC Kruisland 31172232201223
    4Nieuw Borgvliet 7962139142520
    5Rimboe 4962125111420
    6Cluzona 495042218415
    7BSC 5104153425913
    8Oranje-Blauw'14 3104063036-612
    9NVS 3104062234-1212
    10HSC'28 2102172935-67
    11Roosendaal 11101181648-324
    12NSV 51100111193-820

    Poulestanden DOSKO 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 111 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 322009276
    2DOSKO 5210156-13
    3WVV'67 3200217-60