• DOSKO 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Türk, ÖzkanOverige stafTeammanager
    Türk, ÖzkanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aweys Ali, AbdirahimTeamspelerVerdediger
    Dekkers, KarlijnTeamspelerMiddenvelder
    Gavran, TomislavTeamspeler
    Goossens, MartijnTeamspeler
    Gracht, Sybe van derTeamspelerVerdediger
    Jonge, Bart deTeamspelerVerdediger
    Kaatman, TimoTeamspelerMiddenvelder
    Kock, Kelvin DeTeamspelerVerdediger
    Melis, MathijsTeamspelerVerdediger
    Nieuwenhuize, MaartenTeamspelerVerdediger
    Oosterhout, Jalt VanTeamspeler
    Türk, ÖzkanTeamspelerAanvaller
    Van Loenhout, GuidoTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:00NVS 3 - DOSKO 8Sportpark De Danen
    3 okt. 11:00DOSKO 8 - Roosendaal 9Sportpark Meilust
    10 okt. 10:00Lepelstraatse Boys 4 - DOSKO 8Sportpark Lepelstraatse Boys
    17 okt. 11:00DOSKO 8 - WVV'67 4Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DOSKO 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 200000000
    2DOSKO 800000000
    3SC Kruisland 300000000
    4Lepelstraatse Boys 400000000
    5FC Moerstraten 100000000
    6Nieuw Borgvliet 500000000
    7NVS 300000000
    8Oranje-Blauw'14 300000000
    9Roosendaal 900000000
    10De Schutters 300000000
    11SC Welberg 300000000
    12WVV'67 400000000

    Poulestanden DOSKO 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 63210237167
    2HSC'28 3320113856
    3Nieuw Borgvliet 7311115874
    4DOSKO 83003331-280