• Ook DOSKO 2 zondag nagenoeg rond.

  7 mei 2020
 • Ook DOSKO 2 zondag gaat het nieuwe seizoen met een mooie selectie aan de slag.

  De talentvolle spelers van de eigen jeugd (Bas Hertogh en Daan van Rijn) en de van MOC'17 overgekomen Bas Megens worden met de ervaren (oud) eerste elftalspelers klaar gestoomd om uiteindelijk in DOSKO 1 te gaan spelen. Max van Lare heeft al een seizoen (nou ja, een seizoen) met DOSKO 2 meegespeeld en is groeiend en staat op het punt om de stap naar de eerste selectie te maken. Een mooie combinatie van oud en nieuw talent.

  De selectie van DOSKO 2 zondag:

  • Imad Amari
  • Ricky Bergmans
  • Jordi van de Boom
  • Rik van der Borght
  • Tim Cornel
  • Nikai Derwort
  • Sam Eykman
  • Dennis Hagenaars
  • Bas Hertogh (eigen jeugd)
  • Max van Lare
  • Anthony van Mechelen
  • Bas Megens (MOC U19-1)
  • Roy Niemantsverdriet
  • Bart van Nispen
  • Daan van Rijn (eigen jeugd)
  • Darwin Sambo
  • Nick Schuurbiers
  • Yvo van Vaalen (SV Someren)