• DOSKO Homecoming Tournament

  1 jun 2019
 • Het seizoen bij DOSKO wordt op zondag 23 juni bij sportief afgesloten met het Homecoming Tournament (senioren toernooi). Er wordt gespeeld op kwart veld met 5 veldspelers. Er is nog ruimte voor aanmeldingen, dus stel een team samen of meld je aan als individu!

  Na het succesvolle toernooi, ter herinnering van Harry Salters, zijn Ritchie Salters, Mark Rens, Frans Schipper en Jac Hendrickx bij elkaar gaan zitten om dit toernooi een (vast_ vervolg te geven. Dit is in de vorm van het senioren Homecoming Tournament aan het einde van het seizoen.

  Het is nu al geslaagd omdat we meer dan voldoende ruimte hebben om het toernooi door te laten gaan. Maar er kunnen nog teams bij!

  Aanmelden
  Je kunt jezelf, en eventueel je team, aanmelden door een mail te sturen naar jac.hendrickx@zonnet.nl.

  Praktische informatie
  Er wordt op een kwart veld 5 tegen 5 gespeeld. Er mag doorlopend gewisseld worden en een team mag bestaan uit 8 spelers.

  “Strijd met je oud-teamgenoten om de Har trofee en geniet van de voetbalsfeer van toen!”