• DOSKO gaat langer door met trainers van selectie 1 & 2

  7 jan 2020
 • Mart van Bree en Ronald Adams zijn ook in het seizoen 2020-2021 de trainers van de DOSKO 1 en 2. Tijdens de drukbezochte nieuwjaarsreceptie maakte de voorzitter Hans Keij dit bekend tijdens de jaarlijkse nieuwjaarstoespraak.

  Mart zal beginnen aan zijn 4e seizoen bij DOSKO. Van Bree begon in 2017 bij DOSKO, toen hij Peter Sweres opvolgde. Twee seizoenen met een tiende plek als eindresultaat verder staan we nu achtste in de eerste klasse B.

  Ronald zal voor het 3e achtereenvolgende seizoen voor de groep staan. Na het kampioenschap in het 1e seizoen heeft de 2e selectie het dit jaar iets moeilijker en staan ze op de 3e plaats in de Reserve 2e klasse.

  DOSKO gaat langer door met trainers van selectie 1 & 2

  Mart van Bree

  Ronald Adams nieuwe trainer DOSKO 2

  Ronald Adams