• DOSKO heeft de afgelopen weken grote stappen gezet naar volgend seizoen waar we de weg naar boven weer moeten gaan vinden. Met het aanblijven van een grote groep spelers en het gericht aantrekken van nieuwe spelers heeft de selectie inmiddels grotendeels vorm gekregen. We zijn nog steeds in gesprek met een aantal nieuwe spelers, maar de selectie staat in grote lijnen. Na de verschillende aankondigingen van nieuwe spelers voor volgend seizoen, delen we graag de huidige stand van zaken omtrent DOSKO 1.

  Aimane Outta
  Deze week gaf ook Aimane Outta zijn JA-woord aan DOSKO. Aimane, die dit seizoen een vaste waarde is op het middenveld, speelt al een aantal seizoenen bij DOSKO. Met zijn drive en dynamiek zijn we blij dat hij ook volgend seizoen bij DOSKO blijft.

  Selectie 2024 / 2025
  Met het aanblijven van huidige jongens en de reeds gepresenteerde nieuwe spelers ziet de selectie er op dit moment als volgt uit.

  Jari Rommens
  Ali Boukayouht
  Brandon Timmers
  Robbert Cortie
  Jens Hermans
  Jippe Bogers
  Lucas Meeus
  David Meeus
  Olivier Kollen
  Rik de Wit
  Bjorn van Sundert
  Kevin van Veen
  Pim Postma
  Arjan Braat
  Oguzhan Kilavuz
  Levy Schotel
  Finn Verhoeven
  Aimane Outta

  Met deze 18 spelers zijn we een eind op weg. Zodra er meer bekend is over de selectie zullen we dit bericht updaten.