Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|
25-04-2024 | MOC'17 35+2 | DOSKO 35+1 | 0 - 3 | ||
25-04-2024 | MOC'17 35+4 | DOSKO 35+3 | 6 - 1 | ||
21-04-2024 | DOSKO 1 | Beek Vooruit 1 | 0 - 7 | ||
21-04-2024 | DOSKO 4 | NSV 2 | 4 - 0 | ||
21-04-2024 | Oranje-Blauw'14 3 | DOSKO 6 | 3 - 5 | ||
21-04-2024 | DOSKO 2 | Sprundel 2 | 7 - 3 | ||
21-04-2024 | Cluzona 5 | DOSKO 5 | 2 - 2 | ||
21-04-2024 | Cluzona 6 | DOSKO 8 | 3 - 0 | ||
20-04-2024 | DOSKO 2 | SEOLTO 6 | 5 - 2 | ||
20-04-2024 | WHS 3 | DOSKO 3 | 0 - 2 | ||
20-04-2024 | DOSKO JO13-1 | Wemeldinge JO13-1JM | 5 - 1 | ||
19-04-2024 | De Markiezaten VR30+1 | DOSKO VR30+1 | 1 - 0 | ||
19-04-2024 | BSC VR30+2 | DOSKO VR30+2 | 1 - 9 | ||
19-04-2024 | DOSKO VR30+1 | Rillandia VR30+1 | 1 - 0 |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
25 april 20:15 | MOC'17 35+2 - DOSKO 35+1 | 0 - 3 | Uitgespeeld | ||
25 april 20:15 | MOC'17 35+4 - DOSKO 35+3 | 6 - 1 | Uitgespeeld | ||
21 april 14:00 | DOSKO 1 - Beek Vooruit 1 | 0 - 7 | Uitgespeeld | ||
21 april 12:00 | DOSKO 4 - NSV 2 | 4 - 0 | Uitgespeeld | ||
21 april 11:30 | Oranje-Blauw'14 3 - DOSKO 6 | 3 - 5 | Uitgespeeld | ||
21 april 11:15 | DOSKO 2 - Sprundel 2 | 7 - 3 | Uitgespeeld | ||
21 april 11:00 | Cluzona 5 - DOSKO 5 | 2 - 2 | Uitgespeeld | ||
21 april 11:00 | Cluzona 6 - DOSKO 8 | 3 - 0 | Uitgespeeld | ||
20 april 13:00 | DOSKO 2 - SEOLTO 6 | 5 - 2 | Uitgespeeld | ||
20 april 12:30 | WHS 3 - DOSKO 3 | 0 - 2 | Uitgespeeld | ||
20 april 10:30 | DOSKO JO13-1 - Wemeldinge JO13-1JM | 5 - 1 | Uitgespeeld | ||
19 april 21:30 | De Markiezaten VR30+1 - DOSKO VR30+1 | 1 - 0 | Uitgespeeld | ||
19 april 21:30 | BSC VR30+2 - DOSKO VR30+2 | 1 - 9 | Uitgespeeld | ||
19 april 20:30 | DOSKO VR30+1 - Rillandia VR30+1 | 1 - 0 | Uitgespeeld |
Wedstrijddatum | Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|
28 april 10:00 | 28 apr. | DOSKO 5 - Vivoo 3 | Sportpark Meilust | ||
28 april 11:00 | 28 apr. | DOSKO 4 - DSE 4 | Sportpark Meilust | ||
28 april 11:00 | 28 apr. | DOSKO 8 - DOSKO nieuw | Sportpark Meilust | ||
28 april 12:00 | 28 apr. | DOSKO 6 - De Markiezaten 5 | Sportpark Meilust | ||
28 april 14:00 | 28 apr. | FC Engelen 1 - DOSKO 1 | Sportpark Engelerpark | ||
30 april 20:00 | 30 apr. | SPS 3 - DOSKO 3 | Sportpark D'n Aekerboam | ||
2 mei. 20:00 | 2 mei | DOSKO 35+1 - Krabbendijke 35+1 | Sportpark Meilust | ||
2 mei. 20:00 | 2 mei | Wemeldinge 35+1 - DOSKO 35+2 | Sportpark Boenze Boogerd | ||
4 mei. 14:30 | 4 mei | Tholense Boys 4 - DOSKO 3 | Sportpark De Bent | ||
5 mei. 09:30 | 5 mei | WVV'67 4 - DOSKO 5 | Sportpark De Fortuin |