• Feyenoord Soccer school 12 & 13 juli

  20 mei 2018
 • Wil jij leren schieten als Robin van Persie? Leren passeren als Steven Berghuis? Of leren tackelen als Sven van Beek? Dat kan tijdens de bomvolle voetbalzomer van Feyenoord Soccer Schools! In de zomervakantie vindt er weer een groot aantal Feyenoord Soccer Camps plaats door het hele land. Dus wil jij je voetbaltalent verbeteren onder leiding van Feyenoord-trainers? Meld je dan aan voor een Feyenoord Soccer Camp bij DOSKO!

  De trainingen tijdens het Soccer Camp staan onder leiding van ten minste één oud-speler van Feyenoord die wordt bijgestaan door ervaren (assistent-)trainers. Je traint één, twee of drie dagen zoals de spelers van Feyenoord dat ook doen!

  Trainen op de Feyenoord-manier, het kan tijdens een Feyenoord Soccer Camp!
  Prijs: €154,- per speler

  Wat zit er allemaal bij de prijs inbegrepen:

  • Twee dagen lang trainen op de Feyenoord-manier.
  • Professionele organisatie door Feyenoord.
  • Training van in ieder geval één oud-speler van Feyenoord.
  • Een officieel Feyenoord Soccer Schools-tenue van adidas (shirt en broek)
  • Op beide dagen een lunch en voldoende drinken
  • Een uniek Soccer Camp Magazine
  • Een bidon
  • Een Feyenoord-bal
  • Persoonlijk deelname-certificaat, getekend door de hoofdtrainer

  Inschrijven? Klik hier