• Soccer 10 start weer met SoccerCamp

  18 apr 2018
 • In de meivakantie lekker 2 dagen trainen?
  Doe dan mee aan het SoccerCamp!

  Het SoccerCamp vindt plaats op 1 en 2 mei van 9.30 tot 15.30 uur en wordt georganiseerd op Sportpark Rozenoord in Bergen op Zoom.

  Het SoccerCamp is zowel voor voetballers als keepers in de leeftijd van 7 tot en met 16 jaar. Er wordt gewerkt in kleine groepen onder begeleiding van verschillende trainers met aandacht voor voetbal en uiteraard veel plezier.
  Een SoccerCamp is bedoeld om je extra te trainen om een aantal voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen. Er wordt gewerkt aan aspecten als trappen, passen, balaanname, passeren, kappen/draaien maar ook aan fysieke onderdelen zoals snelheid en duelkracht. Voor de keepers zijn er aparte oefeningen onder leiding van onze keeperstrainer. Zij worden getraind in vallen/duiken, voetenwerk, flank en hoge ballen, spelvoortzetting en de terugspeelbal.

  De kosten bedragen 70 EUR per deelnemer.

  Heb je zin, meld je dan snel aan via http://soccer10.nl/meld-je-aan .