• DOSKO start met Walking Football

    4 jun 2019
  • Ben jij 60+ en vind je het nog steeds heerlijk om samen met anderen een balletje trappen? Kom dan gezellig voetballen bij de DOSKO Old Stars.

    Bij voldoende belangstelling starten we in september met Walking Football. Op de vrijdagochtend starten we met de voetbaltrainingen. Je krijgt daarbij uitleg van de regels en je gaat natuurlijk lekker een balletje trappen. Na een aantal trainingen zullen we wedstrijden gaan spelen tegen de andere Old Stars in de regio.

    Wil jij dus lekker fit blijven en gezellig met anderen een balletje trappen en een gezellige 3e helft vieren. Het kan nu bij DOSKO en iedereen uit de gemeente is welkom. Wil je weten wat het precies inhoudt? Neem contact op met Ruud Brugmans via 06 - 41504241 of een stuur een mailtje naar senioren@svdosko.nl.