• DOSKO 8 VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 10:00DOSKO 8 - Victoria'03 6Sportpark Meilust
    2 dec. 12:00Rimboe 3 - DOSKO 8Sportpark Rimboe
    9 dec. 10:00DOSKO 8 - NSV 4Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.SC Gastel 8 - DOSKO 85 - 4
    11 nov.DOSKO 8 - Nieuw Borgvliet 76 - 1
  • Poulestanden DOSKO 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 8320110916
    2SC Welberg 33201810-26
    3Internos 7311114864
    4NVS 33012813-51

    Poulestanden DOSKO 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV 476102591619
    2SC Gastel 8760123131018
    3METO 3750227131415
    4DOSKO 8641124111313
    5Nieuw Borgvliet 774032928112
    6Rimboe 36303141319
    7Cluzona 56213262067
    8ODIO 572141619-37
    9WVV'67 37124131305
    10Victoria'03 671151935-164
    11BSC 971151735-184
    12Rood-Wit W 560241135-242

    Poulestanden DOSKO 8 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 811001103
    2Halsteren 410011100

    Poulestanden DOSKO 8 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen Zondag 400000000
    2DOSKO 800000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.