• DOSKO 7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haisch, JeroenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haisch, JeroenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eijk, Micky vanTeamspeler
    Haisch, JeroenTeamspeler
    Haisch, NikaTeamspeler
    Hankari, Wassim ElTeamspeler
    Schneider, JosephTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 12:00DOSKO 7 - Roosendaal 10Sportpark Meilust
    17 okt. 12:00DOSKO 7 - SC Emma 5Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.DOSKO 7 - WVV'67 37 - 2
    12 sep.Nieuw Borgvliet 6 - DOSKO 73 - 5
  • Poulestanden DOSKO 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 600000000
    2DOSKO 700000000
    3SC Emma 500000000
    4SC Gastel 800000000
    5SC Kruisland 400000000
    6Lepelstraatse Boys 300000000
    7Nieuw Borgvliet 900000000
    8NSV 500000000
    9Oranje-Blauw'14 200000000
    10Roosendaal 1000000000
    11ZBC'97 500000000

    Poulestanden DOSKO 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 73300197129
    2WVV'67 33201171076
    3Nieuw Borgvliet 631021015-53
    4FC Bergen 23003519-140