• DOSKO 35+3

  • DOSKO 35+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hellemons, EdwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hellemons, EdwinOverige stafTeammanager
    Nuijten, DennisOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ben Siamar, AbdelmajidTeamspeler
    Ernest, BartTeamspeler
    Hellemons, EdwinTeamspeler
    Hellemons, HenriTeamspeler
    Hellemons, TonnieTeamspeler
    Lagoui, AbderrahmanTeamspeler
    Mous, MichelTeamspeler
    Nuijten, DennisTeamspeler
    Peijs, RamonTeamspeler
    Putter, Ivo deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30Vrederust 35+2 - DOSKO 35+3Sportpark Vrederust
    3 feb. 20:00DOSKO 35+3 - Cluzona 35+2Sportpark Meilust
    10 feb. 20:00MOC'17 35+3 - DOSKO 35+3Sportpark Rozenoord
    17 feb. 20:00DOSKO 35+3 - NOAD'67 35+1Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.DOSKO zat. 2 - DOSKO zon. 22 - 0
  • Poulestanden DOSKO 35+3 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinsenland 35+3650127101715
    2MOC'17 35+354012491512
    3Lepelstraatse Boys 35+154012115612
    4Cluzona 35+273132927210
    5DOSKO 35+373131921-210
    6Tholense Boys 35+14301151059
    7Vrederust 35+26213171617
    8Vosmeer 35+16123516-115
    9METO 35+14112710-34
    10NOAD'67 35+161141220-84
    11De Fendert 35+160151032-221