• DOSKO 35+3

  • DOSKO 35+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hellemons, EdwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hellemons, EdwinOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ben Siamar, AbdelmajidTeamspeler
    Ernest, BartTeamspeler
    Hellemons, EdwinTeamspeler
    Hellemons, HenriTeamspeler
    Hellemons, TonnieTeamspeler
    Lagoui, AbderrahmanTeamspeler
    Putter, Ivo deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 jun.Tholense Boys 35+1 - DOSKO 35+39 - 4
  • Poulestanden DOSKO 35+3 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 35+3201802104267854
    2Cluzona 35+220141592474543
    3Prinsenland 35+320131689484140
    4Lepelstraatse Boys 35+120123582493339
    5Tholense Boys 35+12010197471331
    6Vrederust 35+2208395147427
    7DOSKO 35+32082105870-1226
    8METO 35+12081115259-725
    9Vosmeer 35+12044125172-2116
    10NOAD'67 35+12032152792-6511
    11De Fendert 35+120221631130-998