• DOSKO 35+2

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogers, MiquelTeamspeler
    Deijkers, ErwinTeamspeler
    Heijden, Robert van derTeamspeler
    Hellemons, RobTeamspeler
    Helmons, RickyTeamspeler
    Kramer, JesperTeamspeler
    Openneer, CorneTeamspeler
    Parel, JackTeamspeler
    Proost, DirkTeamspeler
    Rens, MarkTeamspeler
    Sluik, MauriceTeamspeler
    Straatman, MartijnTeamspeler
    Wilhelm, RutgerTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 20:00DOSKO 35+2 - Internos 35+1Sportpark Meilust
    7 okt. 20:00Prinsenland 35+2 - DOSKO 35+2Sportpark Molenkreek
    14 okt. 20:00DOSKO 35+2 - Cluzona 35+1Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DOSKO 35+2 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 35+21100110113
    2Nieuw Borgvliet 35+11100133103
    3Rood-Wit W 35+111008263
    4Internos 35+110101101
    5Prinsenland 35+210101101
    6Cluzona 35+100000000
    7DOSKO 35+200000000
    8ODIO 35+100000000
    9Oranje Blauw'14 35+100000000
    10VVC'68 35+1100128-60
    11Vrederust 35+11001313-100
    12Halsteren 35+31001011-110