• DOSKO 35+2

  • DOSKO 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogers, MiquelTeamspeler
    Deijkers, ErwinTeamspeler
    Heijden, Robert van derTeamspeler
    Hellemons, RobTeamspeler
    Helmons, RickyTeamspeler
    Kramer, JesperTeamspeler
    Openneer, CorneTeamspeler
    Parel, JackTeamspeler
    Proost, DirkTeamspeler
    Rens, MarkTeamspeler
    Sluik, MauriceTeamspeler
    Straatman, MartijnTeamspeler
    Wilhelm, RutgerTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb. 20:00Internos 35+1 - DOSKO 35+2Sportpark Hoge Neerstraat
    10 feb. 20:00DOSKO 35+2 - Vrederust 35+1Sportpark Meilust
    17 feb. 19:30Cluzona 35+1 - DOSKO 35+2Sportpark De Doelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.DOSKO zat. 2 - DOSKO zon. 22 - 0
  • Poulestanden DOSKO 35+2 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 35+177006595621
    2Cluzona 35+165102481616
    3Oranje Blauw'14 35+1750242172515
    4Rood-Wit W 35+1531132181410
    5FC Bergen 35+2531126131310
    6Internos 35+173132017310
    7Prinsenland 35+272231518-38
    8Vrederust 35+13102722-153
    9DOSKO 35+24103815-73
    10VVC'68 35+161051337-243
    11Halsteren 35+35005250-480
    12ODIO 35+160061242-300