• DOSKO 35+2

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogers, MiquelTeamspeler
    Deijkers, ErwinTeamspeler
    Heijden, Robert van derTeamspeler
    Hellemons, RobTeamspeler
    Helmons, RickyTeamspeler
    Kramer, JesperTeamspeler
    Openneer, CorneTeamspeler
    Parel, JackTeamspeler
    Proost, DirkTeamspeler
    Rens, MarkTeamspeler
    Sluik, MauriceTeamspeler
    Straatman, MartijnTeamspeler
    Wilhelm, RutgerTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 okt. 20:00Prinsenland 35+2 - DOSKO 35+2Sportpark Molenkreek
    28 okt. 20:00FC Bergen 35+2 - DOSKO 35+2Sportpark De Markiezaten
    4 nov. 20:00DOSKO 35+2 - Nieuw Borgvliet 35+1Sportpark Meilust
    18 nov. 20:30Vrederust 35+1 - DOSKO 35+2Sportpark Vrederust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 okt.DOSKO 35+2 - Cluzona 35+12 - 3
  • Poulestanden DOSKO 35+2 (0298 Mannen 35+ Zaterdag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 35+144004673912
    2Cluzona 35+144002161512
    3Oranje Blauw'14 35+14301238159
    4Internos 35+1321010287
    5FC Bergen 35+2311116794
    6Prinsenland 35+2311110824
    7Rood-Wit W 35+13111161604
    8DOSKO 35+23102712-53
    9Vrederust 35+13102722-153
    10VVC'68 35+13003322-190
    11Halsteren 35+33003029-290
    12ODIO 35+14004727-200