• Volgend seizoen versterken de 17-jarige Sven Hendrickx en 20-jarige Tijm de Koning de selectie van DOSKO. Zij komen over van METO. Sven en Tijm zijn beide verdedigers en op meerdere posities in de verdediging inzetbaar.

    DOSKO geeft talent graag de kans, zeker als ze uit de regio komen. Met Sven en Tijm halen we twee jongens binnen die in de jeugd op hoog niveau gespeeld hebben en graag willen ontdekken waar hun plafond in het seniorenvoetbal ligt. 

    Zelf zeggen ze er het volgende over: 'Wij hebben de ambitie om hoger te voetballen. De 3e klasse is voor ons nu de beste stap. DOSKO vinden wij een mooie club en we willen graag helpen om zo snel mogelijk terug te keren naar de 2e klasse.’

    Komende weken zullen we nieuws omtrent de selectie voor 2024 / 2025 regelmatig delen.

    DOSKO 1 | Sven en Tijm wagen stap hogerop