• Ook volgend seizoen zal Ali Boukayouht te bewonderen zijn bij sv DOSKO. De 23-jarige aanvallende middenvelder maakt dit seizoen een razendsnelle ontwikkeling door. 

    De technische commissie is blij met het langere verblijf van Ali. “Ali moest in de voorbereiding wennen aan de intensiteit van de 1e klasse. Zeker in verdedigend opzicht, maar Ali heeft bewezen zich snel aan te passen en is dit seizoen al meermaals belangrijk geweest voor DOSKO. Wij zijn dan ook blij dat hij het hier naar zijn zin heeft en graag wil blijven” aldus; Ronald Adams.

    Ali heeft het naar zin bij DOSKO en wil zich graag verder ontwikkelen. Ali; “in het begin van het seizoen moest ik wennen aan de arbeid zonder bal, maar ik ben steeds fitter geworden waardoor ik ook wekelijks beter presteer. Ik wil deze lijn graag doorzetten met het team en DOSKO en heb daar enorm veel zin in”