Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|
18-04-2024 | DOSKO 35+3 | Cluzona 35+1 | 5 - 5 | ||
18-04-2024 | De Markiezaten 35+1 | DOSKO 35+1 | 3 - 5 | ||
18-04-2024 | DOSKO JO11-1 | SC Gastel JO11-1 | 2 - 4 | ||
14-04-2024 | DOSKO 1 | Uno Animo 1 | 0 - 2 | ||
14-04-2024 | DOSKO 6 | ST TPO/VOV 3 | 4 - 1 | ||
14-04-2024 | De Markiezaten 4 | DOSKO 4 | 5 - 2 | ||
14-04-2024 | DOSKO 2 | HVV'24 2 | 5 - 0 | ||
14-04-2024 | DOSKO 8 | De Markiezaten 10 | 3 - 1 | ||
14-04-2024 | DOSKO 5 | Roosendaal 14 | 3 - 1 | ||
13-04-2024 | Rood-Wit W 2 | DOSKO 2 | 6 - 3 | ||
13-04-2024 | DOSKO 3 | WHS 4 | 6 - 0 | ||
13-04-2024 | DOSKO JO14-1 | Prinsenland JO14-1JM | 1 - 2 | ||
13-04-2024 | DOSKO JO11-1 | Wieldrecht JO11-1 | 2 - 2 | ||
13-04-2024 | SSV'65 JO13-2JM | DOSKO JO13-1 | 7 - 0 |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
18 april 20:00 | DOSKO 35+3 - Cluzona 35+1 | 5 - 5 | Uitgespeeld | ||
18 april 20:00 | De Markiezaten 35+1 - DOSKO 35+1 | 3 - 5 | Uitgespeeld | ||
18 april 18:45 | DOSKO JO11-1 - SC Gastel JO11-1 | 2 - 4 | Uitgespeeld | ||
14 april 14:00 | DOSKO 1 - Uno Animo 1 | 0 - 2 | Uitgespeeld | ||
14 april 13:00 | DOSKO 6 - ST TPO/VOV 3 | 4 - 1 | Uitgespeeld | ||
14 april 12:15 | De Markiezaten 4 - DOSKO 4 | 5 - 2 | Uitgespeeld | ||
14 april 11:15 | DOSKO 2 - HVV'24 2 | 5 - 0 | Uitgespeeld | ||
14 april 10:30 | DOSKO 8 - De Markiezaten 10 | 3 - 1 | Uitgespeeld | ||
14 april 10:00 | DOSKO 5 - Roosendaal 14 | 3 - 1 | Uitgespeeld | ||
13 april 14:30 | Rood-Wit W 2 - DOSKO 2 | 6 - 3 | Uitgespeeld | ||
13 april 13:00 | DOSKO 3 - WHS 4 | 6 - 0 | Uitgespeeld | ||
13 april 10:30 | DOSKO JO14-1 - Prinsenland JO14-1JM | 1 - 2 | Uitgespeeld | ||
13 april 10:30 | DOSKO JO11-1 - Wieldrecht JO11-1 | 2 - 2 | Uitgespeeld | ||
13 april 10:00 | SSV'65 JO13-2JM - DOSKO JO13-1 | 7 - 0 | Uitgespeeld |
Wedstrijddatum | Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|
19 april 19:30 | 19 apr. | DOSKO VR30+1 - BSC VR30+3 | Sportpark Vierhoeven | ||
19 april 19:30 | 19 apr. | DOSKO VR30+2 - Vivoo VR30+1 | Sportpark aan de Veenbes | ||
19 april 20:00 | 19 apr. | Krabbendijke VR30+1 - DOSKO VR30+1 | Sportpark Vierhoeven | ||
19 april 20:00 | 19 apr. | Roosendaal VR30+1 - DOSKO VR30+2 | Sportpark aan de Veenbes | ||
19 april 20:30 | 19 apr. | DOSKO VR30+1 - Rillandia VR30+1 | Sportpark Vierhoeven | ||
19 april 20:30 | 19 apr. | DOSKO VR30+2 - METO VR30+1 | Sportpark aan de Veenbes | ||
19 april 21:30 | 19 apr. | De Markiezaten VR30+1 - DOSKO VR30+1 | Sportpark Vierhoeven | ||
19 april 21:30 | 19 apr. | BSC VR30+2 - DOSKO VR30+2 | Sportpark aan de Veenbes | ||
20 april 09:00 | 20 apr. | Krabbendijke JO7-1 - DOSKO JO7-1 | Sportpark Hulsdonk | ||
20 april 09:40 | 20 apr. | Roosendaal JO7-1 - DOSKO JO7-1 | Sportpark Hulsdonk | ||
20 april 10:30 | 20 apr. | DOSKO JO13-1 - Wemeldinge JO13-1JM | Sportpark Meilust | ||
20 april 10:30 | 20 apr. | DOSKO JO9-1 - MOC'17 JO9-5 | Sportpark Meilust | ||
20 april 10:45 | 20 apr. | NVS JO8-3 - DOSKO JO8-1 | Sportpark De Danen | ||
20 april 12:00 | 20 apr. | SVC JO14-1 - DOSKO JO14-1 | Sportpark Hamel |