Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|
28-03-2024 | Vrederust 35+2 | DOSKO 35+2 | 1 - 4 | ||
24-03-2024 | DOSKO 1 | SVSSS 1 | 1 - 2 | ||
24-03-2024 | DOSKO 6 | De Schutters 2 | 6 - 2 | ||
24-03-2024 | DOSKO 2 | Steen 2 | 1 - 0 | ||
24-03-2024 | Virtus 4 | DOSKO 4 | 5 - 1 | ||
24-03-2024 | NSV 4 | DOSKO 8 | 1 - 0 | ||
23-03-2024 | DOSKO 2 | Zundert 2 | 6 - 0 | ||
23-03-2024 | BSC JO14-2 | DOSKO JO14-1 | 2 - 3 | ||
23-03-2024 | Lepelstraatse Boys 3 | DOSKO 3 | 2 - 0 | ||
23-03-2024 | DOSKO JO11-1 | DVO'60 JO11-1 | 3 - 1 | ||
23-03-2024 | DOSKO JO13-1 | ODIO JO13-1JM | 0 - 5 | ||
21-03-2024 | DOSKO 35+3 | Steenbergen 35+1 | 5 - 8 | ||
17-03-2024 | Gilze 1 | DOSKO 1 | 2 - 1 | ||
17-03-2024 | Unitas'30 10 | DOSKO 6 | 1 - 7 |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
28 maart 20:30 | Vrederust 35+2 - DOSKO 35+2 | 1 - 4 | Uitgespeeld | ||
24 maart 14:00 | DOSKO 1 - SVSSS 1 | 1 - 2 | Uitgespeeld | ||
24 maart 12:00 | DOSKO 6 - De Schutters 2 | 6 - 2 | Uitgespeeld | ||
24 maart 11:15 | DOSKO 2 - Steen 2 | 1 - 0 | Uitgespeeld | ||
24 maart 11:00 | Virtus 4 - DOSKO 4 | 5 - 1 | Uitgespeeld | ||
24 maart 10:00 | NSV 4 - DOSKO 8 | 1 - 0 | Uitgespeeld | ||
23 maart 13:00 | DOSKO 2 - Zundert 2 | 6 - 0 | Uitgespeeld | ||
23 maart 12:30 | BSC JO14-2 - DOSKO JO14-1 | 2 - 3 | Uitgespeeld | ||
23 maart 11:00 | Lepelstraatse Boys 3 - DOSKO 3 | 2 - 0 | Uitgespeeld | ||
23 maart 10:30 | DOSKO JO11-1 - DVO'60 JO11-1 | 3 - 1 | Uitgespeeld | ||
23 maart 10:30 | DOSKO JO13-1 - ODIO JO13-1JM | 0 - 5 | Uitgespeeld | ||
21 maart 20:00 | DOSKO 35+3 - Steenbergen 35+1 | 5 - 8 | Uitgespeeld | ||
17 maart 14:30 | Gilze 1 - DOSKO 1 | 2 - 1 | Uitgespeeld | ||
17 maart 12:15 | Unitas'30 10 - DOSKO 6 | 1 - 7 | Uitgespeeld |
Wedstrijddatum | Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|
28 maart 20:15 | 28 mrt. | Cluzona 35+1 - DOSKO 35+3 | Sportpark De Doelen | ||
28 maart 20:30 | 28 mrt. | Vrederust 35+2 - DOSKO 35+2 | Sportpark Vrederust | ||
30 maart 10:30 | 30 mrt. | DOSKO JO14-1 - Krabbendijke JO14-1 | Sportpark Meilust | ||
30 maart 13:00 | 30 mrt. | DOSKO 3 - MOC'17 10 | Sportpark Meilust | ||
30 maart 15:00 | 30 mrt. | SEOLTO 6 - DOSKO 2 | Sportpark De Meeren | ||
1 april 10:15 | 1 apr. | Schijf 3 - DOSKO 4 | Sportpark De Zoek | ||
1 april 11:00 | 1 apr. | De Schutters 2 - DOSKO 6 | Sportpark Andrie | ||
3 april 18:30 | 3 apr. | DOSKO JO14-1 - NSV JO14-1 | Sportpark Meilust | ||
4 april 20:00 | 4 apr. | DOSKO 35+2 - Wemeldinge 35+1 | Sportpark Meilust | ||
5 april 19:30 | 5 apr. | Rillandia VR30+1 - DOSKO VR30+1 | Sportpark Meilust | ||
5 april 19:30 | 5 apr. | Vivoo VR30+1 - DOSKO VR30+2 | Sportpark Meilust | ||
5 april 19:30 | 5 apr. | sv DOSKO VR 30+1 - sv DOSKO VR 30+2 | Sportpark Meilust | ||
5 april 19:30 | 5 apr. | sv DOSKO VR30+2 - sv DOSKO VR30+1 | Sportpark Meilust | ||
5 april 20:00 | 5 apr. | DOSKO VR30+1 - De Markiezaten VR30+1 | Sportpark Meilust |