• 8 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Gundogan, MiktatTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 11:00Halsteren 4 - DOSKO 8Sportpark Meilust
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 8 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 62200142126
    2Rimboe 3210168-23
    3DOSKO 82002313-100

    Poulestanden 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 51072133201323
    2DOSKO 8960331211018
    3FC Moerstraten 2843123121115
    4Roosendaal 1485032019115
    5ODIO 5104243530514
    6Halsteren 474122517813
    7Lepelstraatse Boys 484132019113
    8HSC'28 3103251729-1211
    9BSC 6103162824410
    10NSV 473041519-49
    11NVS 3102262536-118
    12Nieuw Borgvliet 791082147-263
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boschman, Martijn
    Gundogan, Miktat
    Jedrzejewski, Kamil
    Krawczynski, Przemyslaw
    Ozturk, Selcuk
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.