Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|
17-03-2024 | Gilze 1 | DOSKO 1 | 2 - 1 | ||
17-03-2024 | Unitas'30 10 | DOSKO 6 | 1 - 7 | ||
17-03-2024 | DOSKO 8 | Rimboe 4 | 1 - 3 | ||
17-03-2024 | Roosendaal 3 | DOSKO 2 | 1 - 5 | ||
16-03-2024 | Alliance 6 | DOSKO 2 | 0 - 6 | ||
16-03-2024 | DOSKO 3 | SC Stavenisse 2 | 5 - 2 | ||
16-03-2024 | Prinsenland JO14-1JM | DOSKO JO14-1 | 1 - 0 | ||
16-03-2024 | ST Vosmeer/NVS JO13-1JM | DOSKO JO13-1 | 4 - 1 | ||
16-03-2024 | Roosendaal JO11-3 | DOSKO JO11-1 | 1 - 6 | ||
15-03-2024 | Vivoo VR30+1 | DOSKO VR30+2 | 4 - 0 | ||
15-03-2024 | Rillandia VR30+1 | DOSKO VR30+1 | 6 - 1 | ||
15-03-2024 | DOSKO VR30+2 | METO VR30+1 | 0 - 0 | ||
15-03-2024 | DOSKO VR30+1 | BSC VR30+3 | 0 - 6 |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
17 maart 14:30 | Gilze 1 - DOSKO 1 | 2 - 1 | Uitgespeeld | ||
17 maart 12:15 | Unitas'30 10 - DOSKO 6 | 1 - 7 | Uitgespeeld | ||
17 maart 11:00 | DOSKO 8 - Rimboe 4 | 1 - 3 | Uitgespeeld | ||
17 maart 09:30 | Roosendaal 3 - DOSKO 2 | 1 - 5 | Uitgespeeld | ||
16 maart 14:30 | Alliance 6 - DOSKO 2 | 0 - 6 | Uitgespeeld | ||
16 maart 12:00 | DOSKO 3 - SC Stavenisse 2 | 5 - 2 | Uitgespeeld | ||
16 maart 11:00 | Prinsenland JO14-1JM - DOSKO JO14-1 | 1 - 0 | Uitgespeeld | ||
16 maart 09:30 | ST Vosmeer/NVS JO13-1JM - DOSKO JO13-1 | 4 - 1 | Uitgespeeld | ||
16 maart 09:00 | Roosendaal JO11-3 - DOSKO JO11-1 | 1 - 6 | Uitgespeeld | ||
15 maart 21:30 | Vivoo VR30+1 - DOSKO VR30+2 | 4 - 0 | Uitgespeeld | ||
15 maart 21:30 | Rillandia VR30+1 - DOSKO VR30+1 | 6 - 1 | Uitgespeeld | ||
15 maart 20:30 | DOSKO VR30+2 - METO VR30+1 | 0 - 0 | Uitgespeeld | ||
15 maart 20:30 | DOSKO VR30+1 - BSC VR30+3 | 0 - 6 | Uitgespeeld |
Wedstrijddatum | Datum | Wedstrijd | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|
21 maart 20:00 | 21 mrt. | DOSKO 35+3 - Steenbergen 35+1 | Sportpark Meilust | ||
23 maart 09:00 | 23 mrt. | DOSKO JO7-1 - METO JO7-2 | Sportpark Jac van Hoek | ||
23 maart 09:20 | 23 mrt. | De Markiezaten JO7-2 - DOSKO JO7-1 | Sportpark Jac van Hoek | ||
23 maart 09:40 | 23 mrt. | DOSKO JO7-1 - SC Welberg JO7-1 | Sportpark Jac van Hoek | ||
23 maart 10:00 | 23 mrt. | METO JO8-3 - DOSKO JO8-1 | Sportpark Jac van Hoek | ||
23 maart 10:30 | 23 mrt. | DOSKO JO11-1 - DVO'60 JO11-1 | Sportpark Meilust | ||
23 maart 10:30 | 23 mrt. | DOSKO JO9-1 - Grenswachters JO9-1 | Sportpark Meilust | ||
23 maart 10:30 | 23 mrt. | DOSKO JO13-1 - ODIO JO13-1JM | Sportpark Meilust | ||
23 maart 11:00 | 23 mrt. | Lepelstraatse Boys 3 - DOSKO 3 | Sportpark Lepelstraatse Boys | ||
23 maart 11:00 | 23 mrt. | SC Welberg JO10-1 - DOSKO JO10-1 | Sportpark 't Zandbaantje | ||
23 maart 12:30 | 23 mrt. | BSC JO14-2 - DOSKO JO14-1 | Sportpark Vierhoeven | ||
23 maart 13:00 | 23 mrt. | DOSKO 2 - Zundert 2 | Sportpark Meilust | ||
24 maart 10:00 | 24 mrt. | NSV 4 - DOSKO 8 | Sportpark De Wallen | ||
24 maart 11:00 | 24 mrt. | Virtus 4 - DOSKO 4 | Sportpark De Meeren |